CMF5563K400FHBF70
MFR.Part #
CMF5563K400FHBF70
JLCPCB Part #
C1423329
Description
-55℃~+175℃ 500mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors