MAL214668689E3
MFR.Part #
MAL214668689E3
JLCPCB Part #
C5115721
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 13.5mm 200mA@100Hz 2500hrs@125℃ 360mΩ 5mm 63V 68uF ±20% Plugin,D10xL13.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS