PLT0603Z9311LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z9311LBTS
JLCPCB Part #
C4189286
Description
-55℃~+125℃ 150mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount