BZM55C33-TR3
MFR.Part #
BZM55C33-TR3
JLCPCB Part #
C3765060
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA@24V 220Ω 31V~35V 33V 500mW 80Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS