RNC50J9532BRR36
MFR.Part #
RNC50J9532BRR36
JLCPCB Part #
C3558952
Description
-65℃~+175℃ 100mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors