Y000718K0000T9L
MFR.Part #
Y000718K0000T9L
JLCPCB Part #
C1493051
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS