P0805Z1623BNT
MFR.Part #
P0805Z1623BNT
JLCPCB Part #
C4161611
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS