P0805H1623BNT
MFR.Part #
P0805H1623BNT
JLCPCB Part #
C4147060
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS