RC0805DR-071K47L
MFR.Part #
RC0805DR-071K47L
JLCPCB Part #
C3913370
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS