RN73H2ATTD26R4C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD26R4C50
JLCPCB Part #
C4197297
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.4Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS