P0805Z1613BNT
MFR.Part #
P0805Z1613BNT
JLCPCB Part #
C4000973
Description
-55℃~+155℃ 161kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS