CP00071K300JE66
MFR.Part #
CP00071K300JE66
JLCPCB Part #
C19560172
Description
-65℃~+225℃ 1.3kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS