P0805Z1583BNT
MFR.Part #
P0805Z1583BNT
JLCPCB Part #
C4143165
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS