P0805Y9532LBW
MFR.Part #
P0805Y9532LBW
JLCPCB Part #
C4296300
Description
-55℃~+155℃ 200mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount