P0805E9532BBW
MFR.Part #
P0805E9532BBW
JLCPCB Part #
C4084519
Description
-55℃~+155℃ 200mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount