BFC233914684
MFR.Part #
BFC233914684
JLCPCB Part #
C3295879
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS