P0805Y9532BBT
MFR.Part #
P0805Y9532BBT
JLCPCB Part #
C3918555
Description
-55℃~+155℃ 200mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount