P0805Y9531LBW
MFR.Part #
P0805Y9531LBW
JLCPCB Part #
C4218804
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount