Y0875137R550T9L
MFR.Part #
Y0875137R550T9L
JLCPCB Part #
C1493208
Description
-65℃~+150℃ 137.55Ω 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS