RN73H2ATTD6492B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD6492B25
JLCPCB Part #
C4185685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS