P0805Y8662BNT
MFR.Part #
P0805Y8662BNT
JLCPCB Part #
C4332636
Description
-55℃~+155℃ 200mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS