ERL202M0000GKEB500
MFR.Part #
ERL202M0000GKEB500
JLCPCB Part #
C3563543
Description
-65℃~+175℃ 2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors