P0805Y8661BNT
MFR.Part #
P0805Y8661BNT
JLCPCB Part #
C4070489
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS