P0805C8662BNT
MFR.Part #
P0805C8662BNT
JLCPCB Part #
C4297022
Description
-55℃~+155℃ 200mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS