P0805Y8660BBT
MFR.Part #
P0805Y8660BBT
JLCPCB Part #
C3998047
Description
-55℃~+155℃ 200mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount