P0805Y8662BBT
MFR.Part #
P0805Y8662BBT
JLCPCB Part #
C3972274
Description
-55℃~+155℃ 200mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount