P0805Y8660BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y8660BNT
JLCPCB Part #
C4107840
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS