TNPW040234K8FEED
MFR.Part #
TNPW040234K8FEED
JLCPCB Part #
C2131928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS