P0805Y6810LBT
MFR.Part #
P0805Y6810LBT
JLCPCB Part #
C4225459
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount