AC0805DRE0720KL
MFR.Part #
AC0805DRE0720KL
JLCPCB Part #
C20142588
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS