P0805H6810FBT
MFR.Part #
P0805H6810FBT
JLCPCB Part #
C4277189
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount