D55342E07B243ERTS
MFR.Part #
D55342E07B243ERTS
JLCPCB Part #
C4120709
Description
-55℃~+150℃ 243kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount