P0805Y6810BBT
MFR.Part #
P0805Y6810BBT
JLCPCB Part #
C4145567
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount