P0805Y3603FNT
MFR.Part #
P0805Y3603FNT
JLCPCB Part #
C4310920
Description
-55℃~+155℃ 200mW 360kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS