Y162729K1340T9W
MFR.Part #
Y162729K1340T9W
JLCPCB Part #
C4253528
Description
-55℃~+150℃ 29.134kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS