P0805H3603BNT
MFR.Part #
P0805H3603BNT
JLCPCB Part #
C4163106
Description
-55℃~+155℃ 200mW 360kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS