P0805Y3653BNT
MFR.Part #
P0805Y3653BNT
JLCPCB Part #
C4168611
Description
-55℃~+155℃ 200mW 365kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS