P0805Y3003BNT
MFR.Part #
P0805Y3003BNT
JLCPCB Part #
C4133885
Description
-55℃~+155℃ 200mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS