RC2012F2R2CS
MFR.Part #
RC2012F2R2CS
JLCPCB Part #
C4132075
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS