P0805Y3300LNT
MFR.Part #
P0805Y3300LNT
JLCPCB Part #
C4077994
Description
-55℃~+155℃ 200mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS