Y0103281R000V9L
MFR.Part #
Y0103281R000V9L
JLCPCB Part #
C1496255
Description
-55℃~+125℃ 281Ω 2W ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS