P0805Y3243BBT
MFR.Part #
P0805Y3243BBT
JLCPCB Part #
C3956330
Description
-55℃~+155℃ 200mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount