P0805Y3243BBW
MFR.Part #
P0805Y3243BBW
JLCPCB Part #
C4085460
Description
-55℃~+155℃ 200mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount