P0805Y3243BNT
MFR.Part #
P0805Y3243BNT
JLCPCB Part #
C4084156
Description
-55℃~+155℃ 200mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS