P0805K9530FNT
MFR.Part #
P0805K9530FNT
JLCPCB Part #
C4325275
Description
-55℃~+155℃ 200mW 953Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS