CPF0805B1K62E
MFR.Part #
CPF0805B1K62E
JLCPCB Part #
C4278249
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS