SG73P2ATTD9103D
MFR.Part #
SG73P2ATTD9103D
JLCPCB Part #
C4075450
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS