P0805Y9530BNT
MFR.Part #
P0805Y9530BNT
JLCPCB Part #
C3959799
Description
-55℃~+155℃ 200mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS