P0805K9531FNT
MFR.Part #
P0805K9531FNT
JLCPCB Part #
C4007432
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS