AT0805DRD0780K6L
MFR.Part #
AT0805DRD0780K6L
JLCPCB Part #
C2138674
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS